fbpx

Realizacje

Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie stronę internetową.
Zobacz tymczasem, co do tej pory zrobiliśmy dla innych.

Beauty boutique

beauty
boutique

Strona
dla firmy

Strona dla firmy

Salon kosmetyczny Beauty Boutique mieści się w Konstancinie – Jeziornie. Właścicielka Ola potrzebowała odpowiedniej strony, by móc promować swoje usługi.

sosta

sosta

SKLEP INTERNETOWY

sklep internetowy

Natura nie wymaga ulepszania. Taka zasadę wyznają właściciele marki SOSTA. Stworzyliśmy dla nich sklep, w którym sprzedają produkowane przez siebie naturalne musztardy i tłoczone na zimno oleje.

six chain

six chain

Strona
dla firmy

Strona dla firmy

Technologia blockchain to przyszłość jutra. O jej niezwykłości dowiedzieliśmy się projektując stronę dla SixChain, firmy tworzącej nowoczesne oprogramowanie.

Wysoki poziom zaangażowania, wiedzy i poczucia estetyki Pawła i Uli sprawiły, że przygotowana przez nich strona w pełni odpowiada na nasze oczekiwania - zarówno w warstwie wizualnej, technologicznej jak i tekstowej. Głównym wyzwaniem było opisanie działalności naszej firmy w sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia - zespół poradził sobie z tym zadaniem znakomicie.
Jacek Owczarek
Zarząd Six Chain

ula pisze

ula pisze

strona one page

strona one page

Ula pisze teksty na zlecenie. Potrzebowała niewielkiej strony do prezentacji swoich usług. Tym na czym jej zależało był krótki czas realizacji i możliwość rozbudowy strony w przyszłości. Stworzyliśmy stronę, która spełniła te oczekiwania w 100%.

mrozowski

mrozowski

Strona
dla firmy

Strona dla firmy

Pozycjonowanie i optymalizacja SEO to kwestie niezwykle na czasie. Paweł potrzebował strony, która nie tylko zachęci klientów do kontaktu, ale również przekaże informacje dotyczące jego usług. Stworzyliśmy taką, która radzi sobie z tym doskonale!

Używamy plików cookies do poprawnego działania strony.

Zgłoś uwagi lub zaproponuj temat