realizacje strona internetowa suwałki

Strona internetowa

Uroda i nowoczesność

Ola prowadzi nowoczesny Salon Urody w Konstancinie – Jeziornie. Wykonywane przez nią zabiegi z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej sprawiają, że dzieje się magia. Potrzebowały jednak odpowiedniej oprawy w Internecie. O Konstancinie mówią, że jest sypialnią klientów wdzięcznych, ale wymagających. By zawojować tamtejszy rynek konieczne było stworzenie strony podobnej do samego salonu – nowoczesnej i eleganckiej. Takiej, która podbije ich serca. 

 

realizacje strona internetowa suwałki

Wyzwania & rozwiązania

piękne słowa o dużej mocy

Założenia przyświecające nam podczas prac obejmowały stworzenie przejrzystej i łatwej w obsłudze strony. Naszym głównym celem była jednak wysoka pozycja w wyszukiwarce – w końcu Ola wchodziła na nowy rynek! Zabraliśmy się do pracy, bowiem by to osiągnąć potrzebowaliśmy doskonale skrojonych tekstów. Tak jak pięknieją klientki będące pod opieką Oli, tak my zgrabnie spletliśmy ze sobą język korzyści, informacje dla odbiorcy oraz frazy kluczowe. Efekt? Niezwykle satysfakcjonujący. Każdy z ponad 15 zabiegów może pochwalić się wyświetlaniem w pierwszej dziesiątce wyników w wyszukiwaniu lokalnym. Duża część – w TOP3. Bez dodatkowego pozycjonowania!

realizacje strona internetowa suwałki

podsumowanie projektu

zadowolenie i satysfakcja

Ola w swoim salonie mocno wsłuchuje się w oczekiwania klientek. My, słuchając jej, stworzyliśmy stronę spójną z wizerunkiem całej marki. Kompasem wyznaczającym drogę, a jednocześnie klamrą spinającą całość było logo. Przygotowane wcześniej, nadaje charakter całości. 

Wyzwanie, stworzenia tekstów przyjemnych w odbiorze, perswazyjnych, a jednocześnie dobrze pozycjonujących się sprawiło, że nieraz musieliśmy nieźle pogłówkować. Czy poradziliśmy sobie? Oczywiście. Czy było warto? Zdecydowanie!

Używamy plików cookies do poprawnego działania strony.