Strony internetowe Olecko

Działamy w obszasze północno-wschodniej Polski. Znamy tutejszy rynek i pomagamy firmom osiągać sukcesy dzięki potędze Internetu.

Zadzwoń +48 791 889 584 i porozmawiajmy!

Czym się zajmujemy?

Działamy w obszarze marketingu internetowego zarówno małych lokalnych biznesów, jak i dużych krajowych podmiotów. Specjalizujemy się we wprowadzaniu firm na rynek internetowy.

Tworzymy strony internetowe i e-sklepy, które pomagają rozwijać biznesy naszych Klientów. Dbamy o to, aby każda strona internetowa stanowiła skuteczne narzędzie biznesowe i działała na korzyść podmiotów, z którymi współpracujemy.

Wykonujemy:

zakładamy wizytówki google moja firma w Jegla Studio

Strony
TYPU ONE PAGE

Strony o zwięzłej formie. Zawierają najczęściej skrócone informacje o ofercie firmy, materiały dodatkowe (galerie, filmy) oraz dane kontaktowe. Idealne dla niedużych biznesów o charakterze lokalnym lub z niezbyt rozbudowaną ofertą.

zatwierdzasz propozycję strony internetowej

Strony FIRMOWE

Firmowe strony www są podzielone na zakładki. Mogą zawierać rozbudowany opis oferty, szczegółowe opisy realizacji, aktualności firmy, rozmaite galerie zdjęć i filmów itp. Strona firmowa jest przeznaczona dla biznesów o rozbudowanej ofercie.

podpisujesz umowę i dokonujesz płatności za stronę internetową

SKLEPY INTERNETOWE

Sklepy internetowe poszerzają pole działania każdego przedsiębiorstwa. Zapewniają niemal nieograniczony dostęp do odbiorców na całym świecie. Sklepy internetowe mogą pełnić rolę jedynego kanału sprzedaży lub stanowić jeden z wielu kanałów.

Klienci o nas

Rafal N
Rafal N
2020-09-29
Dziękuje za dotychczasową współpracę, usługi wykonywane są w sposób fachowy a zespół posiada niezbędne kompetencje !.
Elżbieta Domasik
Elżbieta Domasik
2020-09-17
Interesowało mnie, jak uzupełniać samodzielnie stronę internetową. Filmiki, które znalazłam na Waszej stronie w przejrzysty sposób przekazały mi instruktaż do wykonania zadania. Konkretna treść, prosty język i dopasowane tempo przekazu sprawiają, że zwykły laik może zrobić więcej. Przydatny materiał. Super sprawa. 🙂 Powodzenia
Tomasz Grygieńć
Tomasz Grygieńć
2020-09-10
Paweł i Ula wiedzą co robią, pasjonują się marketingiem internetowym i kontentem, mają świetną estetykę. Trzeba im zaufać, pracuję z nimi od wielu lat.
Michał Klepaczko
Michał Klepaczko
2020-09-08
Szybko i sprawnie wykonana stroną www, polecam.
Beata Słabińska
Beata Słabińska
2020-09-08
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Strona internetowa zrobiona szybko i co najważniejsze bardzo estetycznie . Profesjonalne podejście do tematu. Polecam w 100%

Strony www Olecko - Twoje korzyści

Strona internetowa to wyzwanie? Według nas strona www to inwestycja i narzędzie biznesowe,
które nie powinno sprawiać problemów. Dlatego udostępniliśmy szereg usług dodatkowych. 

Raty 10 x 0%

Każdy wydatek może stanowić kłopot jeśli dopiero raczkujemy w biznesie. U nas koszt strony internetowej możesz rozłożyć na 10 rat 0% – bez prowizji i odsetek!

tworzymy kopie zapasowe Twojej strony internetowej

Pakiet Sprawna Strona

Założenie strony www kojarzy Ci się z szeregiem dodatkowych obowiązków? Z Pakietem Sprawna Strona nie martwisz się niczym. To my zapewnimy prawidłowe działanie Twojej strony internetowej.

baza wiedzy

Chcesz zmienić godziny otwarcia na Twojej stronie, albo wrzucić nowe zdjęcie, ale nie wiesz jak to zrobić? Zajrzyj do naszej Bazy Wiedzy. Tam w prosty sposób wyjaśniamy, jak zarządzać stroną.

uzgadniamy jak ma wyglądać Twoja nowa strona internetowa

Stała pomoc

Jeśli jest coś, co możemy dla Ciebie zrobić – chętnie to zrobimy. Jesteśmy dostępni cały czas – telefonicznie, mailowo i stacjonarnie. 

Strony internetowe olecko
cennik

One Page

Profesjonalna wizytówka Twojej firmy. Idealna dla małych firm i początkujących przedsiębiorców.

900 zł / netto

Czas realizacji: 7-14 dni

Strona firmowa

Szczegółowe przedstawienie Twojej oferty. Pokaż swoim klientom jeszcze więcej!

1500 zł / netto

Czas realizacji: 2-4 tygodnie

Sklep internetowy

Indywidualny projekt dopasowany do Twoich potrzeb. Sprzedawaj w Internecie. Na własnych zasadach.

od 3500 zł / netto

Czas realizacji: 4-8 tygodni

Profesjonalna wizytówka Twojej firmy. Idealna dla małych firm i początkujących przedsiębiorców.

900 zł / netto

Czas realizacji: 7-14 dni


Wybierz

 • Strona typu one page
 • Intuicyjny wizualny panel CMS
 • Projekt wg. naszych wzorów
 • Budowa treści do 3000 znaków
 • Dostęp do Bazy Wiedzy
 • Pakiet Sprawna Strona *
 • Raty 10 x 0%Szczegółowe przedstawienie Twojej oferty. Pokaż swoim klientom jeszcze więcej!

1500 zł / netto

Czas realizacji: 2-4 tygodnie

Wybierz
 • Klasyczna strona z 5 podstronami
 • Intuicyjny wizualny panel CMS
 • Projekt wg. naszych wzorów
 • Budowa treści do 5000 znaków
 • Dostęp do Bazy Wiedzy
 • Pakiet Sprawna Strona *
 • Raty 10 x 0%


Indywidualny projekt dopasowany do Twoich potrzeb. Sprzedawaj w Internecie. Na własnych zasadach.

od 3500 zł / netto

Czas realizacji: 4-8 tygodni


Wybierz

 • Sklep oparty na WooCommerce
 • Intuicyjny wizualny panel CMS
 • Indywidualny projekt
 • Budowa treści do 5000 znaków
 • Dostęp do Bazy Wiedzy
 • Wstępne szkolenie z obsługi sklepu
 • Bezpłatne wsparcie techniczne 3h / rok
 • Pakiet Sprawna Strona *


* dotyczy wyłącznie klientów, którzy zdecydowali się na ofertę serwera

Zobacz nasze realizacje

Strony internetowe cennym wsparciem przedsiębiorców

Strony internetowe są ciekawym narzędziem, które pozwala nam zdobywać wiele ciekawych wiadomości na temat otaczającego nas świata. Internet staje się jednocześnie miejscem pracy dla wielu z nas, daje nam też wiele możliwości w zakresie promowania swej działalności.

Strony www to rewelacyjne miejsce dla tych, którym marzy się tania reklama, oraz dla tych przedsiębiorców, którzy chcą dotrzeć z informacją o swej działalności do możliwie jak najszerszego grona odbiorców. W jaki sposób osoby przedsiębiorcze mogą wykorzystać potencjał tego narzędzia? Jak promować się za pomocą strony internetowej?

Strony internetowe to także tanie i wszechstronne rozwiązanie, które każdy z nas może dopasować do swych potrzeb oraz bieżących możliwości finansowych. Dobrze prowadzona firmowa strona www to skarb, w który z pewnością warto zainwestować. Jak ją promować?

Można korzystać z linków i reklamowych bannerów, portali z ogłoszeniami oraz z katalogów, dzięki którym zwiększa się szansa na pozyskanie nowych klientów. Jeśli działania SEO będą tu odpowiednio prowadzone, strona zajmie wysokie miejsce w wyszukiwarkach, a to oznacza, iż do informacji na temat naszych produktów i usług dotrze wielu potencjalnych klientów. Stronę taką można uzupełnić blogiem firmowym oraz profilami firmowymi, które świetnie sprawdzą się w mediach społecznościowych. Pamiętajmy, że strony internetowe dają nam wiele możliwości, a jedynym ograniczeniem w zakresie wykorzystanie tego narzędzia jest nasza wyobraźnia.

Zainwestuj w rozwój firmy.
Załóż stronę internetową.

Czy wiesz, że…

średnio ponad 130 Olecczan miesięcznie wyszukuje w Google paznokcie hybrydy

Olecczanie szukają w internecie

Internet jest bazą ogromnej ilości informacji. Można znaleźć w nim niemal wszystko od profesjonalnej wiedzy po odpowiedzi na najgłupsze nawet pytania. Jest także najłatwiej dostępnym źródłem informacji, do którego sięgamy w pierwszym odruchu.

Nie jest tajemnicą, że coraz więcej osób szukając zagadnienia na określony temat, korzysta z Internetu. Obecnie wystarczy kilka kliknięć myszką, by zdobyć potrzebne informacje. 

Olecczanie każdego miesiąca wyszukują informacji na temat wielu lokalnych firm, usług i produktów.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się godziny otwarć oleckich marketów spożywczych. Średnio kilkadziesiąt osób miesięcznie szuka informacji o lokalnych kwiaciarniach. Szczególną popularnością cieszą się też lokale gastronomiczne z jedzeniem na dowóz, sklepy odzieżowe oraz budowlane

Olecczanie szukają.
Daj się odnaleźć. Załóż stronę internetową.

łączymy...

...Ciebie z Twoimi klientami.

Kim jesteśmy?

Jegla Studio Suwałki to firma prowadzona przez dwoje marketingowców z doświadczeniem we współpracy z firmami z różnych branż. W marketingu internetowym czujemy się świetnie, a satysfakcji z pracy dodaje nam każdy sukces naszego Klienta.

Tworzone przez nas strony internetowe są kompilacją naszego doświadczenia w marketingu, user experience, SEO, copywritingu, jak również wiedzy technicznej związanej z utrzymaniem strony www. 

Wierzymy, że prowadzenie strony internetowe dla firm nie musi być ani trudne, ani uciążliwe. Chcemy dzielić się naszą wiedzą, by Olecko obfitowało w świetnie prosperujące, nowoczesne firmy małe i duże.

Wspólnie wyznaczymy
nowe horyzonty Twojej firmy.

Nasza siedziba

E-MARKETING Paweł Mrozowski

ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

NIP: 8471615917 REGON: 364875618

nr konta (ING Bank Śląski): 24 1050 1823 1000 0092 2818 1369

Używamy plików cookies do poprawnego działania strony.