strony internetowe augustów

Strona internetowa

technologia jutra. dzisiaj.

“Pani Ulu, my tę stronę moglibyśmy zrobić sobie sami. Ale zależy nam na prostym i bardzo jasnym przekazie.” Tak Pan Jacek zaczął naszą pierwszą rozmowę. Kiedy powiedział czym się zajmują stało się jasne, że naszym priorytetem jest przystępny i zrozumiały dla każdego komunikat na mało znany i trudny temat. Six Chain to firma zajmująca się tworzeniem rewolucyjnych i zaawansowanych rozwiązań programistycznych z zakresu obsługi programów lojalnościowych. Swoje działania opierają zaś o nowoczesną technologię blockchain. Przyznajemy – powierzchowne zgłębienie tematu zajęło nam dwa dni. 🙂 Czy jednak daliśmy radę? Oczywiście.

 

Wyzwania & rozwiązania

siła tkwi w prostocie

Największym wyzwaniem jakie na nas czekało było przetłumaczenie zaawansowanych procesów i skomplikowanej terminologii na język zrozumiały dla przeciętnego Kowalskiego. Naszym celem stało się wydobycie esencji z tematyki i przedstawienie jej tak, by odbiorca – bez znajomości technikaliów – wiedział jakie korzyści przyniesie mu współpraca.

podsumowanie projektu

efekt? spójna i zamknięta całość

Efektem projektu jest przejrzysta i przyjazna odbiorcy strona internetowa. Jej graficzna część została podporządkowana przesłanemu nam logo. By dodać wizualnej lekkości wprowadziliśmy dyskretne animacje poszczególnych elementów. Dzięki temu projekt nie tylko stanowi spójną i zamkniętą całość, ale też godnie prezentuje firmę w Internecie.

zobacz stronę klienta:

Używamy plików cookies do poprawnego działania strony.